Polski
Gamereactor
wiadomości
Fatal Fury: City of the Wolves

Fatal Fury: City of the Wolves deweloperzy wyjaśniają nową postać Vox Reaper

Postać debiutuje w serii w długo oczekiwanym powrocie do Fatal Fury.

HQ

Na Summer Game Fest widzieliśmy zapowiedź Fatal Fury: City of Wolves, pierwszej gry z serii od dłuższego czasu, a wraz z nią ujawniliśmy kilka postaci, które dołączą do składu.

Podczas wywiadu z głównym producentem Yasuyuki Odą, producentem Joshuą Weatherfordem i kierownikiem artystycznym Nobuyuki Kuroki udało nam się uzyskać kilka szczegółów na temat zupełnie nowej postaci Vox Reaper i powracającej Bijanee.

"Oczywiście mieliśmy Bijanee, która jest powracającą postacią z poprzedniej gry, a była w KOF XV i tym podobnych, więc w zasadzie wzięliśmy ją i rozwinęliśmy trochę bardziej jej postać, dodaliśmy trochę więcej do jej planu gry i po prostu zbudowaliśmy na tym, co już było. – powiedziała Oda.

"W przypadku Vox Reaper, zupełnie nowej postaci, jest on uczniem Granta z poprzedniej gry, więc w pewnym sensie przejmuje od niego pałeczkę, używając niektórych jego ruchów, ale ma też wiele nowych elementów, które są w pewnym sensie wyobrażone tak, aby pasowały do obecnej generacji bijatyk".

Z pewnością zobaczymy o wiele więcej wojowników - zarówno nowych, jak i powracających - w Fatal Fury: City of the Wolves. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat gry, poniżej znajdziecie nasz wywiad:

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości