FaZe Clan koronował sześciu mistrzów Invitational 2026
Drużyna obroniła tytuł i obecnie jest dwukrotnym zwycięzcą turnieju.
Biorąc pod uwagę, że drużyna nie była zbyt niezłomną siłą w sezonie 2025-26 e-sportu Rainbow Six: Siege X, może cię zaskoczyć, że FaZe Clan awansował na szczyt, obronił tytuł i został mistrzem Six Invitational 2026.
Ten wynik padł po pokonaniu Team Secret w wczorajszym wielkim finale, który zakończył się zwycięstwem 3-1 na korzyść FaZe Clan, a drużyna zdobyła także tytuł mistrza Six Invitational z rzędu. Coraz trudniej też wątpić w FaZe Clan na tej wielkiej scenie, bo drużyna była wicemistrzem turnieju 2024 i trzecia w 2022... Przy tym fali formy, czy nie jest za wcześnie, by sugerować, że trzecie mistrzostwo może nastąpić w lutym 2027 roku?
Wynik oznacza, że drużyna FaZe Clanu wraca do Brazylii z trofeum, ale także z dodatkowym milionem dolarów w nagrodzie. A, i ogromny cel na plecach, bo teraz każdy będzie chciał zaatakować obecnych królów Rainbow Six.








