Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
lifestyle

Fernando Alonso i Lance Stroll pomagają rozwijać Astona Martina Valhallę

Supersamochód jest ulepszany dzięki opiniom kierowców Formuły 1.

HQ

Zawsze istniał bezpośredni związek między technologiami i systemami stosowanymi w Formule 1 a tym, co można znaleźć w samochodach drogowych. Zaawansowana i przełomowa technologia, która napędza te elitarne samochody wyścigowe, często przekłada się na technologię konsumencką, a widzieliśmy to już wiele razy w przypadku systemów energetycznych, akumulatorów i tak dalej. W tym celu, teraz, gdy F1 ma limit budżetowy, który zespoły muszą obsługiwać, powiązania między rozwojem samochodu F1 a samochodem drogowym są jeszcze ważniejsze, co widać z wielkim skutkiem w Aston Martin.

Motoryzacyjny tytan ujawnił, że jego kierowcy Formuły 1, Fernando Alonso i Lance Stroll, pomagają rozwijać i ulepszać supersamochód Aston Martin Valhalla, który bez wątpienia jest często wykorzystywany do testowania teorii i koncepcji, które mogą trafić do samochodu F1.

Mówiąc o tym w komunikacie prasowym, Aston Martin stwierdza: "Cenny wkład kierowców AMF1 dodaje nowej intensywności do kalibracji Valhalli. Elitarne umiejętności i wiedza kierowców takich jak Lance Stroll i Fernando Alonso mogą przenieść dynamikę pojazdu na nowy poziom, ponieważ nadal pchają samochód na ekstremalną krawędź jego osiągów.

Valhalla ma być kolejnym poważnym rywalem Astona Martina w supersamochodzie i zgodnie z komunikatem prasowym możemy spodziewać się, że działający prototyp zadebiutuje na drogach jeszcze w tym roku, zanim samochód w pełni wejdzie do produkcji w 2024 roku.

To jest reklama:
Fernando Alonso i Lance Stroll pomagają rozwijać Astona Martina Valhallę
Aston Martin


Wczytywanie następnej zawartości