Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

FIFA 23 miała największą premierę ze wszystkich gier FIFA

Tylko w pierwszym tygodniu pojawiło się 10,3 miliona graczy.

HQ

FIFA 23 to ostatnia odsłona serii EA Sports FIFA, ponieważ przyszłoroczna gra piłkarska będzie częścią serii EA Sports FC. W związku z tym gra spotkała się z ogromnym przyjęciem fanów, ponieważ już pobiła rekord serii FIFA.

Jak zauważył EA w komunikacie prasowym, FIFA 23 miała największą premierę w historii gry FIFA, z 10,3 milionami graczy rozpoczynających grę w ciągu pierwszego tygodnia. Mówiąc o ogromnym osiągnięciu, Nick Włodyka, wiceprezes i dyrektor generalny EA Sports FC powiedział:

"Reakcja naszych fanów była niesamowita i cieszymy się, że nasza społeczność gra ze swoimi ulubionymi graczami i drużynami w FIFA 23 w rekordowej liczbie. Biorąc pod uwagę zarówno Mistrzostwa Świata Mężczyzn, jak i Kobiet, a także ekscytujące aktualizacje zawartości naszego klubu kobiecego w piłce nożnej w grze, które jeszcze nie nadejdą, dopiero zaczynamy zapewniać graczom najbardziej autentyczne i wciągające wrażenia. "

Bez wątpienia Mistrzostwa Świata rozpoczną się za kilka tygodni, FIFA 23 jest na dobrej drodze do bardzo imponującego roku.

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości