Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

FIFA 23 powraca na szczyt brytyjskiej listy przebojów

Pikmin 4 dostaje tylko tydzień na szczycie.

HQ

Cotygodniowe wykresy sprzedaży w Wielkiej Brytanii zostały ponownie wydane przez Ukie, a po tym, jak Pikmin 4 wzniósł się do śmietanki zbiorów w tygodniu po premierze, ekskluzywny Nintendo Switch spadł z góry, aby zrobić miejsce na (niespodziankę, niespodziankę) FIFA 23.

W rzeczywistości Pikmin 4 spadł aż na trzecie miejsce na listach przebojów, za Hogwarts Legacy, ale nadal wyprzedza The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, który nie zmienił pozycji z tygodnia na tydzień i nadal jest czwarty.

Jeśli chodzi o resztę pierwszej dziesiątki, po tym, jak Zelda jest czwarta, Mario Kart 8 Deluxe na piątym, następnie Lego Star Wars: The Skywalker Saga katapultuje się na szóste (z 28), Mortal Kombat 11 Ultimate wskakuje na siódme (z niesklasyfikowanej pozycji dawniej), Minecraft nadal jest ósmy, potem Call of Duty: Modern Warfare II spada nieznacznie na dziewiąte, a na koniec Grand Theft Auto V wspina się odrobinę na dziesiąte.

Niektóre z innych interesujących nowych tytułów nierankingowych to Remnant II na 16 miejscu i Disney Illusion Island na 18 miejscu.

Możesz złapać pełny ranking tutaj.

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości