Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

FIFA 23 przybliża Volta Football i Pro Clubs "trochę bliżej"

Niektóre z nowych gier zręcznościowych do dryblingu wyglądają jak wersja Fall Guys.

HQ

Biorąc pod uwagę wszystkie ekskluzywne relacje z FIFA 23, które przedstawiamy od kilku tygodni, a sezon rozpoczął się w niektórych krajach, i oczywiście z nową grą za rogiem, gdy ukaże się 30 września, jest jeszcze tylko kilka pól wyboru do zaznaczenia pod względem konkretnych szczegółów. Na przykład, nie opublikowaliśmy jeszcze kilku szczegółowych informacji, którymi podzielili się z nami producenci w Vancouver, nie możemy rozmawiać o FUT do 11 sierpnia ... a potem wielu z was pytało o Volta i Pro Clubs, ponieważ są to dość popularne tryby.

Oba zostały omówione w tym samym czasie podczas prezentacji gry w Kanadzie. Dlaczego? Dyrektor ds. Projektowania gier w tej części Richard Walz wyjaśnił, że w tym roku zbliżają do siebie oba "trochę bliżej siebie, ponieważ łączenie się z przyjaciółmi jest dla nich kluczowe". W związku z tym, gdy grasz na swój sposób, aby rozwijać się jako profesjonalista, istnieje wspólny postęp sezonu i personalizacja dla Pro Clubs i Volta.

Walz mówił na przykład o nowych grach zręcznościowych w Pro Clubs, używanych do zdobywania PD, wyostrzania umiejętności i konkurowania z klubem w inny sposób. Będzie 66 gier, a także dostaniesz PD ze wszystkich meczów Volty, aby "rozwijać się jako profesjonalista".

Szczególnie podobały nam się niektóre z nowych dryblingowych gier zręcznościowych, które wyglądały jak coś zaczerpniętego z Fall Guys i innych szalonych gier wieloosobowych, w tym latających armat lub ruchomych rekwizytów. Poza tym istnieje do 100 poziomów do odblokowania dla graczy, a zgodnie z opiniami społeczności "nie ma długich przerw między grą a poziomowaniem, dzięki czemu wcześniej odblokujesz atuty". W tym wspólnym systemie progresji punkty sezonowe i monety Volta są oparte na sezonach, a wszystko, co kupisz, może być używane z oboma awatarami.

Są Vanity Designs, tatuaże ("słyszeliśmy, że chcieliście ich w Pro Clubs"), nowe akcesoria do twarzy, malowanie twarzy "z okazji zbliżającego się fandomu Mistrzostw Świata" i wiele innych kosmetyków, w większości opartych na wielu licencjonowanych partnerach, ponieważ EA planuje dodawać nową zawartość przez cały sezon.

Inną konkretną rzeczą, która podobała nam się w nowych funkcjach Volty, jest HyperMotion2, ponieważ możesz spróbować wykonać ostatnie kopnięcie nożycowe Messiego, ale następnie uzyskać powtórkę z AR, którą udostępniasz znajomym. Nawiasem mówiąc, mecze Drop In trwają teraz 4 minuty, również na podstawie opinii i obejmują złotą bramkę, obrotowe zestawy i stadiony, zrównoważone oceny meczów (bardziej sprawiedliwe dla tych, którzy nie umieszczają piłki w siatce) i wiele innych. Ciekawie będzie wypróbować to wszystko na nowym stadionie Volta, z większym boiskiem i siatkami, zapewniając więcej miejsca na biegi lub ładne podania do ścian odbicia.

Czy będziesz grał w Volta Football i Pro Clubs w FIFA 23?

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości