Polski
Gamereactor
wiadomości
Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI producent chciałby, żeby była tylko jedna konsola

Naoki Yoshida uważa, że byłoby to lepsze zarówno dla graczy, jak i programistów.

HQ

Producent Final Fantasy XVI Naoki Yoshida stwierdził niedawno, że wierzy, że branża gier byłaby lepsza od posiadania jednej konsoli.

W wywiadzie przetłumaczonym przez IGN Yoshida stwierdził, że chciałby, aby "była tylko jedna konsola", na której ludzie mogliby grać. Nie wnika w swoje rozumowanie, ale wierzy, że byłoby to "lepsze" dla wszystkich, konsumentów i programistów.

W tej chwili mamy trzy główne konsole, jeśli nie liczymy komputerów PC, i chociaż wiele osób lubi trzymać się jednego obozu, uzyskanie każdej gry na jednej platformie ma swoje zalety. Skończylibyśmy z ekskluzywnymi tytułami, trybalizmem nad konsolami i nie tylko.

Ponadto, po stronie deweloperów, pojawiły się problemy techniczne z niektórymi nowymi grami tworzonymi na Xbox Series S, ponieważ nie ma mocy PS5 lub Xbox Series X. Za pomocą jednej konsoli pole gry jest wyrównane.

Co myślisz? Czy Yoshida ma rację?

Final Fantasy XVI

Powiązane teksty

0
Final Fantasy XVIScore

Final Fantasy XVI

RECENZJA. Przez Ketil Skotte

Na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać Final Fantasy z dzieciństwa, ale za ponurą powierzchownością serce serii bije mocniej niż przez dziesięciolecia.Wczytywanie następnej zawartości