Polski
Gamereactor
wiadomości
Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI producent jest zmęczony toksycznymi fanami

"Jest wielu ludzi, którzy po prostu na ciebie krzyczą, ludzie, których nigdy wcześniej nie widziałem, nie spotkałem ani z którymi nie rozmawiałem. To dziwne".

HQ

Nie ma nic nowego w tym, że Internet jest zalany nadmiernie namiętnymi, często toksycznymi fanami, którzy sprawiają, że nienawiść do wszystkiego i wszystkich ponad wszelką rozsądek jest dziełem swojego życia. Producent Final Fantasy XVI jest jednym z tych, którzy są zmęczeni "toksycznymi" dyskusjami o grach, a w niedawnym wywiadzie, który jest częścią japońskiego filmu dokumentalnego o Final Fantasy (dzięki, Eurogamer), wydał następujące oświadczenie:

Square Enix Final Fantasy szef Naoki Yoshida:

"Jest wielu ludzi, którzy po prostu na ciebie krzyczą, ludzie, których nigdy wcześniej nie widziałem, nie spotkałem ani z którymi nie rozmawiałem. To dziwne. Co im zrobiliśmy? Być może po prostu piszą to z miejsca negatywności i złośliwości. To męczące".

Co sądzisz o wściekłych fanach?

Final Fantasy XVI

Powiązane teksty

0
Final Fantasy XVIScore

Final Fantasy XVI

RECENZJA. Przez Ketil Skotte

Na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać Final Fantasy z dzieciństwa, ale za ponurą powierzchownością serce serii bije mocniej niż przez dziesięciolecia.Wczytywanie następnej zawartości