Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

Finały sezonu LEC odbędą się w Montpellier we Francji

W Sud de France Arena.

HQ

Podczas gdy sezon 2023 League of Legends EMEA Championship dopiero się rozpoczął wraz z zimowym splitem, Riot już zwrócił uwagę na finały sezonu, które odbędą się latem.

W tym celu firma ujawniła , gdzie odbędą się finały sezonu, które w 2023 roku zamienią szwedzki obiekt na jeden we Francji. Finały sezonu odbędą się w Montpellier we Francji, gdzie odbędą się zawody w Sud de France Arena w regionie.

"Z tak dużą i porywającą bazą fanów LoL Esports we Francji, cieszymy się, że możemy przywrócić nasz roadshow do kraju po raz pierwszy od 2017 roku, organizując nasze pokazowe wydarzenie w Montpellier w regionie Oksytanii" - powiedział Alberto Guerrero, szef e-sportu w regionie EMEA w Riot Games. "Miasto i region były niezwykle imponujące w całym procesie weryfikacji miasta-gospodarza, a ich pasja i zaangażowanie w rozwój gier i Branża e-sportowa była bardzo widoczna".

Poza tym miejscem nie mamy więcej informacji na temat finałów sezonu, ponieważ Riot po prostu zauważa, że dalsze szczegóły zostaną ujawnione w nadchodzących miesiącach.

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości