Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Firmy Acer i Intel łączą siły nad procesorem graficznym Predator BiFrost Intel Arc A770 OC

Dostaliśmy w swoje ręce GPU w najnowszym odcinku Quick Look.

HQ

Intel jest wciąż nowy w przestrzeni kart graficznych, w porównaniu do AMD i Nvidii, ale to nie powstrzymało tytana technologii przed produkcją interesujących procesorów graficznych. W tym celu jednym z najnowszych jest Predator BiFrost Intel Arc A770 OC, który został stworzony we współpracy z firmą Acer i wykorzystuje pakiet chłodzenia Predator do zwiększenia wydajności Intel Arc.

Wykorzystując techniki Xe Cores i XeSS Super Sampling w celu zaoferowania wysokiej jakości grafiki, ten procesor graficzny jest wzmocniony wentylatorami AeroBlade 3D 5. generacji i FrostBlade 2.0, a także komorą parową, a aby zobaczyć, jak to wszystko kształtuje się w praktyce, uczyniliśmy GPU głównym tematem naszego najnowszego odcinka Quick Look .

Poniżej możecie znaleźć film, w którym nasz własny Magnus mówi trochę o tym, co czyni GPU wyjątkowym i jak działa w praktyce.

HQ


Wczytywanie następnej zawartości