Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Flagowe możliwości spotykają się z mniejszym ciałem w Xiaomi 13 Lite

Trzymamy smartfona w najnowszym odcinku Quick Look.

HQ

Obecnie na rynku dostępnych jest tak wiele różnych typów smartfonów, że może być bardzo, bardzo trudno mieć oko na wszystkie nowe. Ale jednym z producentów, który niedawno zaprezentował i zaczął pokazywać swoją nową linię, jest Xiaomi, a podczas gdy wcześniej patrzyliśmy na smartfon Xiaomi 13, dziś zwracamy uwagę na Xiaomi 13 Lite.

Ten telefon jest mniejszą, lżejszą wersją głównego Xiaomi 13, ale nadal oferuje wiele funkcji, które składają się na ten flagowy telefon. Nadal otrzymujesz pakiet kamer premium i wyświetlacz AMOLED 120 Hz, ale jest on zasilany przez Snapdragon 7 Gen 1, w przeciwieństwie do Xiaomi 13, który używa Snapdragon 8 Gen 2.

Ale z kilkoma różnicami między tymi dwoma urządzeniami, możesz spojrzeć na najnowszy odcinek Quick Look poniżej, w którym mówimy o zaletach i wadach Xiaomi 13 Lite, a także dzielimy się kilkoma różnymi faktami na temat smartfona.

HQ


Wczytywanie następnej zawartości