Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

Fnatic rozstaje się ze swoim składem Rainbow Six: Siege

Będzie oceniać inne opcje i regiony na scenie.

HQ

Fnatic ogłosiło, że rozstało się ze swoim obecnym składem Rainbow Six: Siege i że będzie teraz badać inne możliwości na scenie, w tym oceniając inne regiony w nadziei na znalezienie miejsca, w którym może zapewnić długoterminowy zrównoważony rozwój i sukces oparty na wynikach.

Fnatic stwierdza: "Jako organizacja jesteśmy zaangażowani w osiąganie wyników i zwiększanie wartości dla naszych fanów, ale wiemy, że nie udaje nam się tego osiągnąć. Patrząc na przyszły rok, chcemy mieć pewność, że nasze wyniki będą zgodne z naszymi ambicjami, aby wrócić na międzynarodowe tory i rywalizować o trofea. Wiemy, że wy, fani, też chcecie tego od nas zobaczyć".

Brytyjska drużyna e-sportowa miała ostatnio skład japońskich graczy, którzy rywalizowali w regionie Azji i Oceanii. Ta decyzja sugeruje, że Fnatic będzie chciało wrócić na Zachód na rywalizację Rainbow Six, bez wątpienia z myślą o Europie lub Ameryce Południowej, ponieważ niektóre z najlepszych i najbardziej utytułowanych drużyn na świecie mają obecnie siedzibę w tych regionach.

Fnatic powiedziało jednak, że nie chce rozstawać się z każdym członkiem swojej byłej drużyny, ponieważ szuka sposobów na zatrzymanie Etienne'a "Maga" Rousseau i zatrzymanie go w ekosystemie Fnatic w przyszłości. Obiecujemy dalsze aktualizacje na tym froncie w najbliższej przyszłości.

Rainbow Six: Siege
Photo: Fnatic

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości