Polski
Gamereactor
wiadomości
Football Manager 2023

Football Manager 2023 nadchodzi w listopadzie

Gra symulacyjna po raz pierwszy zadebiutuje na Apple Arcade.

Sega i Sports Interactive ogłosiły kolejną iterację z serii Football Manager. Uważana kreatywnie za Football Manager 2023, ta gra pojawi się na PC i Mac, PlayStation (zarówno 4, jak i 5), Xbox, Switch, a nawet urządzenia z Androidem i iOS, za pośrednictwem Apple Arcade dla tych ostatnich.

W komunikacie prasowym powiedziano nam, że wszystkie te wersje zostaną wydane tego samego dnia, 8 listopada, i że dotykowa edycja gry na telefony komórkowe będzie nawet dostępna dla właścicieli Switcha. Aby dodać do tego, gra pojawi się jako tytuł pierwszego dnia w Game Pass zarówno na Xbox, jak i PC. Sega dodała nawet, że będzie okres wczesnego dostępu do gry dla graczy PC, który rozpocznie się około dwóch tygodni przed pełną premierą.

Co ciekawe, Sega wykorzystała nawet ogłoszenie tutaj, aby podkreślić przyjazne dla środowiska wysiłki, które są wkładane w premierę gry, w tym, że w fizycznej edycji gry nie będzie płyty ani notebooka, a ogólny ślad węglowy tegorocznej odsłony spadł o 47% w stosunku do Football Manager 2022.

Spójrzcie na zwiastun premiery gry poniżej.

HQ
Football Manager 2023

Powiązane teksty

0
Football Manager 2023Score

Football Manager 2023

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Gra Football Manager na ten rok jest już dostępna, a my spędziliśmy już kilka godzin w najnowszym tytule symulacyjnym Sports Interactive.Wczytywanie następnej zawartości