Polski
Gamereactor
wiadomości
Football Manager 2023

Football Manager 2023 w końcu pojawi się na PS5 w przyszłym miesiącu

Po serii opóźnień gra symulacyjna trafia na najnowszą konsolę Sony.

HQ

Sega i Sports Interactive miały trochę koszmaru, wprowadzając Football Manager 2023 na PS5. Pomimo tego, że gra symulacyjna została uruchomiona na prawie każdej platformie pod słońcem, tytuł nigdy nie pojawił się na najnowszej konsoli Sony z powodu " nieprzewidzianych okoliczności" związanych z procesem przesyłania i zatwierdzania. Jednak koszmar się skończył, a FM23 ma pojawić się na peronie.

FM23 pojawi się na PS5 1 lutego 2023 roku. Aby uczcić premierę, Sega ogłosiła, że wszyscy subskrybenci PlayStation Plus będą mogli odebrać grę z 20% zniżką przez pierwsze dwa tygodnie na PS5 i że jest to zgodne z bonusem przedpremierowym, który obowiązywał przed premierą w zeszłym roku.

Wreszcie, dyrektor studia Sports Interactive, Miles Jacobson, zauważył w komunikacie prasowym, że wkrótce po wydaniu PS5 pojawi się aktualizacja, aby dostosować swoje dane do innych edycji.

Football Manager 2023

Powiązane teksty

0
Football Manager 2023Score

Football Manager 2023

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Gra Football Manager na ten rok jest już dostępna, a my spędziliśmy już kilka godzin w najnowszym tytule symulacyjnym Sports Interactive.Wczytywanie następnej zawartości