Polski
Gamereactor
wiadomości
Forgive Me Father 2

Forgive Me Father 2 już dostępne we wczesnym dostępie na PC

Gotowi na dobrą sesję FPS w stylu Lovecrafta w to Halloween? My też.

HQ

Fulqrum i Byte Barrel ogłosili, że wczesny dostęp do nadprzyrodzonych FPS Forgive Me Father 2 jest już dostępny na PC dla Steam, Epic Games i GoG, po udanym występie na Steam Next Fest. Ta wersja zapoznawcza zawiera 10 koszmarnych poziomów, które kontynuują historię bohatera Kapłana z pierwszej części, gdy stawia czoła hordom wrogów inspirowanych wyimaginowanym dziełem H.P. Lovecrafta z zestawem 10 broni i systemem, który przywołuje klasyki gatunku, takie jak Doom lub Quake. Mieliśmy okazję zapoznać się z nim na targach Gamescom i przeprowadzić wywiad z dyrektorem generalnym studia, Ernestem Krystianem, który możecie obejrzeć poniżej z angielskimi napisami.

HQ

Aby podkreślić nieco unikalne cechy projektu, które odróżniają go od innych tytułów, w Forgive Me Father 2 wszystkie projekty poziomów są tworzone ręcznie przy użyciu Unreal Engine 5. Jak mówi nam Krystian: "Cóż, najważniejsze jest to, że wszystkie elementy gry są tworzone ręcznie, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad tym, jak będzie wyglądać na ekranie".

To zdecydowanie pełen akcji list miłosny w stylu retro do wszystkich fanów FPS. Od oryginału, z mroczniejszą historią, gracze zanurzają się głębiej w mitologię, dzięki umiejętnościom zaczerpniętym z kart Mrocznej Księgi, które można wyposażyć, aby zwiększyć swoje zdolności szaleństwa w całej historii. Niezależnie od tego, czy chodzi o leczenie ran za pomocą wzmocnienia życia, stawanie się potężniejszym dzięki mocy, zwiększanie szybkostrzelności i szybkości przeładowania dzięki przyspieszeniu, czy zmniejszanie otrzymywanych obrażeń dzięki wytrzymałości.

Forgive Me Father 2 jest dostępny we wczesnym dostępie za 19,99 € na wyżej wymienionych platformach.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości