Polski
Gamereactor
wiadomości
Forspoken

Forspoken's In Tanta We Trust DLC otrzymuje majową datę premiery

Prequel zaoferuje nowe magiczne zdolności i wiele więcej.

HQ

Square Enix włożyło dużo czasu i pieniędzy w Forspoken w nadziei, że stanie się kolejną gigantyczną franczyzą wydawcy, ale problemy techniczne i Magnus nie jest jedynym, który uważa, że byłoby dobrze bez tych problemów, to tylko dwa z powodów, dla których sprzedaż była słaba i wielu najwyraźniej już zapomniało o grze. Nie oznacza to, że japoński wydawca chce złamać obietnicę dotyczącą przyszłych treści.

Komunikat prasowy stwierdza, że dodatek Forspoken's In Tanta We Trust zostanie wydany 26 maja (23 maja, jeśli posiadasz Digital Deluxe Edition). Jest to prequel, który rozgrywa się 25 lat przed główną grą, przenosząc Freya z powrotem do legendarnej bitwy zwanej Purge of the Rheddig. Nie oznacza to, że będziemy walczyć z tymi samymi starymi wrogami i tym podobnymi, ponieważ ten dodatek zawiera więcej historii, nowe magiczne umiejętności i "udoskonalone magiczne umiejętności parkour" podczas podróży z Tanta Cinta.

Czy to brzmi jak wystarczające, aby przywrócić lub przedłużyć czas spędzony z Forspoken?

Forspoken

Powiązane teksty

0
ForspokenScore

Forspoken

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

RPG od Luminous Productions to skomplikowany przypadek dobrze wykonanej mechaniki połączonej z tempem, problemami graficznymi i narracyjnymi.Wczytywanie następnej zawartości