Polski
Gamereactor
wiadomości
Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 otrzyma samochody od Fiata, Lancii i Alfy Romeo w przyszłym miesiącu

Potwierdzono, że cztery klasyczne włoskie marki ponownie będą grywalne w serii Forza.

HQ

Z powodów prawdopodobnie związanych z założeniem włosko-amerykańskiego konglomeratu samochodowego Stellantis w 2021 roku, w Forza Horizon 5 (a także w innych grach wyścigowych ostatnio) zabrakło czterech klasycznych włoskich marek. Ale jak ujawniono podczas najnowszego Forza Monthly, w końcu wydaje się, że ci producenci są gotowi na ponowne cyfrowe wyścigi.

Oficjalna strona internetowa wyjaśnia, których z nich możemy się spodziewać i kiedy dotrą:

"Italian Automotive świętuje swoje bogate dziedzictwo w Horizon Mexico, podczas gdy Alfa Romeo, Fiat, Abarth i Lancia powracają na festiwal w sierpniu. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się więcej szczegółów na temat tego niesamowicie ekscytującego wydarzenia w Forza Horizon 5 w przyszłym miesiącu. "

Z pewnością nie jesteśmy jedynymi, którzy tęsknią za Deltą i Stratos, więc zdecydowanie nie możemy się doczekać. Czy masz ulubiony samochód tych czterech włoskich marek?

Poniżej znajdują się cztery samochody-nagrody, które będziecie mogli zdobyć, biorąc udział w letniej imprezie Horizon Summer Party, która trwa od Forza Horizon 5 czwartku 20 lipca do 17 sierpnia.

Od lewej: 1973 Pontiac Firebird

Forza Horizon 5Forza Horizon 5
Trans Am SD-455 i 1973 Ford XB Falcon GT Od lewej: 1970
Forza Horizon 5Forza Horizon 5
Hot Wheels Pontiac Firebird Trans Am Custom & 2022 Toyota GR86

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości