Polski
Gamereactor
wiadomości
Forza Motorsport

Forza Motorsport będzie zawierać wyścigi, które rozpoczynają się w rzeczywistych czasach

Są one częścią trybu Featured Multiplayer.

HQ

Turn 10 obiecał podać szczegóły dotyczące trybów wieloosobowych Forza Motorsport przed weekendem i właśnie to zrobił deweloper. Zgodnie z postem na blogu powiedziano nam o ofercie wieloosobowej w grze i o tym, jak będzie ona zawierać wiele wydarzeń w czasie rzeczywistym.

Największym nowym trybem będzie Featured Multiplayer, który jest "zaprojektowany tak, aby sprawiał wrażenie prawdziwego weekendu wyścigowego, z wyścigami zaplanowanymi na początek w określonych godzinach rzeczywistych". Ten tryb skonsoliduje tryby Hoppers i Leagues z poprzednich tytułów Forza Motorsport.

Featured Multiplayer będzie oferował unikalne wydarzenia specyfikacji dla działów samochodów, w tym samochodów GT, LMP1 i Touring. Format tego trybu obejmie otwarty trening, serię kwalifikacyjną i samo główne wydarzenie wyścigowe.

W przeciwnym razie obiecujemy, że gra będzie zawierać Private Multiplayer, dzięki czemu będziecie mogli udać się na tor ze znajomymi na niestandardowe wyścigi i wydarzenia. Aby dodać do tego, funkcja Rivals powróci, dzięki czemu możesz sprawdzić się i spróbować się poprawić.

Dodano również, że gdziekolwiek się ścigasz, będziesz mógł rozwijać swój samochód, funkcję, która ma odzwierciedlać rzeczywisty świat - tj. Niezależnie od wydarzenia, zawsze badasz i rozwijasz pojazd.

Należy powiedzieć, że chociaż Forza Motorsport będzie zawierał te funkcje, w momencie premiery grze zabraknie trybu widza, ścigania się z AI w trybie wieloosobowym i, co najważniejsze, podzielonego ekranu.

Forza Motorsport zadebiutuje na PC i Xbox Series 10 października 2023 roku.

Forza Motorsport

Powiązane teksty

0
Forza MotorsportScore

Forza Motorsport

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Ścigaliśmy się do woli w najnowszym tytule wyścigowym w zakręcie 10.Wczytywanie następnej zawartości