Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

G2 Esports to Twoi mistrzowie IEM Katowice 2023

Drużyna pokonała Heroica, aby zdobyć lwią część puli nagród w wysokości 1 miliona dolarów.

HQ

Po kilku tygodniach rywalizacji wyłoniono zwycięzcę turnieju 2023 IEM Katowice. Po weekendzie finałowym, wielki finał odbył się wczoraj wieczorem i G2 Esports zmierzył się z Heroic zarówno o lwią część puli nagród w wysokości 1 miliona dolarów, jak i o bezpośrednią kwalifikację do IEM Cologne 2023 jeszcze w tym roku.

Po rywalizacji zwycięzca został wyłoniony po czwartej mapie, ponieważ G2 Esports zdołał pokonać Heroic 3-1 w całym meczu. Ten wynik sprawił, że G2 Esports odszedł z 400 000 $ w nagrodach pieniężnych, miejsce w nadchodzącym IEM Cologne Major i faktycznie sprawił, że G2 Esports kwalifikuje się do tytułu Intel Grand Slam.

Oznacza to, że G2 Esports dołącza do takich jak Team Vitality, FaZe Clan, Cloud9 i Outsiders w wyścigu o cztery ESL Pro Tour Masters i zwycięstwa w wydarzeniach. Wyścig będzie kontynuowany przez następne dziewięć wydarzeń, co oznacza, że G2 Esports musi wygrać jedną trzecią nadchodzących turniejów, aby zdobyć nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów za osiągnięcie tego wyczynu. Haczyk polega również na tym, że drużyna będzie musiała to zrobić, zanim Team Vitality, Cloud9 lub Outsiders wygra trzy turnieje lub zanim FaZe Clan wygra tylko jeden z trzech następnych turniejów.

Counter-Strike: Global Offensive

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości