Polski
Gamereactor
wiadomości
Galacticare

Galacticare jest jak grywalna seria kreskówek

Każdy poziom wprowadzi nas w nowe postacie i zobaczy, jak nasza historia rozwija się z czasem.

HQ

Galacticare jest pełen uroku, coś, co widzieliśmy od razu, kiedy mogliśmy go obejrzeć w zeszłym miesiącu. Mieliśmy również okazję usiąść z Joshem Bishopem, dyrektorem kreatywnym Brightrock Games i porozmawiać trochę o uroczym i zwariowanym stylu tego nowego sima.

"Każdy poziom jest jak odcinek kreskówki" - powiedział Bishop. "Masz w pełni udźwiękowioną obsadę tych szalonych postaci i na każdym poziomie zdarzają się różne i zwykle dość głupie sytuacje. Na jednym poziomie jesteś na festiwalu muzycznym i leczysz wszystkich z tych mosh pitów lub, no wiecie, jeden wykonawca obrzucił swoich pacjentów płynnym metalem. Na innym poziomie możesz być na tej gigantycznej farmie kosmicznej, gdzie wszystkie warzywa umierają, a oni poprosili cię, abyś przyszedł i je potraktował. "

Oprócz kilku interesujących postaci, masz też dziwne sposoby leczenia pacjentów. Na przykład sala medycyn pocisków strzela zabiegami prosto w twarze pacjentów. Jest o wiele więcej interesujących gabinetów zabiegowych, ponieważ Bishop wybrał "komorę odkostniania" jako swoją ulubioną.

Obejrzyj cały wywiad poniżej, aby przygotować się na Galacticare, który pojawi się na PC, PlayStation i Xbox na początku przyszłego roku.

HQ

Powiązane teksty

Galacticare Score

Galacticare

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Zarządzaj szpitalem wśród gwiazd w tym głupim symulatorze zarządzania.Wczytywanie następnej zawartości