Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Dead Island 2

Gdzie i kiedy można obejrzeć Dead Island 2 Showcase 6 grudnia

Dambuster i THQ Nordic przygotowali specjalną transmisję pokazową, aby podnieść ducha po ogłoszeniu opóźnienia gry do kwietnia 2023 roku.

HQ

W zeszłym tygodniu mieliśmy smutną wiadomość, że Dead Island 2 musiał ponownie opóźnić premierę do kwietnia 2023 roku. "Tylko 12 tygodni", jak przyznało oficjalne ogłoszenie, ale przywołało wspomnienia dla wielu jego zawiłego rozwoju, który ciągnął się przez ponad dziesięć lat. Ale zarówno Dambuster Studios, jak i wydawca THQ Nordic chcą rozwiać wszelkie wątpliwości fanów, a także ogłosili, że 6 grudnia odbędzie się specjalna transmisja poświęcona tytułowi, a teraz mamy dokładny czas i miejsce, aby go obejrzeć.

Odbędzie się 6 grudnia o 21:00 CET i obiecują, że będzie to wieczór pełen "akcji, gore i zombie". Możesz śledzić go na żywo na Youtube, tutaj.

Tymczasem poniżej przedstawiamy najnowszy zwiastun rozgrywki.

Chcesz wiedzieć więcej o Dead Island 2?

HQ
Dead Island 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości