Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Tiny Tina's Wonderlands

Gearbox Studios jest podekscytowane przyszłością Tiny Tina's Wonderlands

Randy Pitchford mówił o tytule spin-offu i ujawnił, że Gearbox "wyraźnie ma franczyzę w naszych rękach".

HQ

Randy Pitchford, dyrektor generalny Gearbox Studios, niedawno mówił o Wonderlands Tiny Tiny tiny tiny na konferencji Embracer Group i był optymistycznie nastawiony do dróg, jakie studio może podjąć, aby rozwinąć tytuł jako niezależny produkt z serii Borderlands.

Mówiąc o odbiorze gry, Pitchford powiedział: "Wonderlands rozbił wszystkie nasze docelowe oczekiwania, zarówno krytyczne, jak i komercyjne".

Rozwijając się z DLC w Borderlands 2 do pełnoprawnego tytułu, jasne jest, że Gearbox był przekonany o potencjale gry, a reakcja fanów po premierze tylko wzmocniła ten sentyment.

Patrząc w przyszłość, Pitchford był entuzjastycznie nastawiony do Wonderlands, stwierdzając, że "teraz wyraźnie mamy franczyzę w naszych rękach".

Fani Wonderlands i serii Borderlands jako całości mogą uznać to za znak, że Gearbox jest entuzjastycznie nastawiony do gier i że znacznie więcej treści będzie zmierzać w ich kierunku.

Tiny Tina's Wonderlands

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości