Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

Gen.G zwalnia większość swojego zespołu League of Legends

Pozostał tylko jeden gracz.

HQ

Teraz, gdy 2023 League of Legends World Championship dobiegło końca i biorąc pod uwagę fakt, że Gen.G nie dotarło do półfinałów, organizacja e-sportowa postanowiła zwolnić prawie cały swój zespół League.

W tej chwili tylko jeden gracz, Kim "Peyz" Su-hwan, pozostaje w aktywnym składzie, ponieważ Choi "Doran" Hyeon-joon, Han "Peanut" Wang-ho, Jeong "Chovy" Ji-hoon, Yoo "Delight" Hwan-joong, Kim "Museong" Moo-seong, główny trener Go "Score" Dong-bin i trener Won "Mafa" Sang-yeon zostali zwolnieni z drużyny.

Powodem tego jest to, że wszystkim tym graczom kończą się kontrakty, co oznacza, że istnieje szansa, że każdy z nich może wrócić do Gen.G w przyszłym roku, jeśli zespół zdecyduje się ponownie podpisać kontrakt z każdym z nich poza sezonem.

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości