Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Overwatch 2

Geoff Goodman z Overwatch opuścił Blizzarda

Był znany jako główny projektant bohaterów w serii strzelanek.

HQ

Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od debiutu Overwatch 2, ale mimo to wygląda na to, że zespół programistów odpowiedzialny za grę stracił kolejną wpływową i rozpoznawalną twarz: głównego projektanta bohaterów, Geoffa Goodmana.

Jak donosi PC Gamer, rzecznik Blizzarda zauważył, że Goodman zdecydował się opuścić Blizzard "na początku tego roku" i że nie widzieliśmy Goodmana występującego publicznie reprezentującego Overwatch i Overwatch 2 od czasu briefingu prasowego w czerwcu.

"Dziękujemy Geoffowi za jego wieloletnią pracę w Blizzardzie i życzymy mu wszystkiego najlepszego" - czytamy w oświadczeniu Blizzarda dotyczącym odejścia Goodmana. "Jego zdolność do ożywienia zróżnicowanej listy bohaterów Overwatch poprzez rozgrywkę była niesamowita, a ślad, jaki pozostawił w zespołach Warcraft i Overwatch, będzie odczuwalny przez wiele lat."

Overwatch 2 zadebiutuje 4 października tego roku, kiedy to ukaże się część PvP gry. Oczekuje się, że rozszerzone i nowe elementy PvE pojawią się w Nowym Roku.

Overwatch 2

Powiązane teksty

0
Overwatch 2Score

Overwatch 2

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Sequel strzelanki Blizzarda jest już dostępny, ale jak wypada jako kontynuacja jednej z najlepszych gier ostatniej dekady?Wczytywanie następnej zawartości