Polski
Gamereactor
wiadomości

Geoff Keighley: Summer Game Fest będzie "trochę spokojniejszy tego lata"

"Na pewno pojawią się nowe ogłoszenia, ale pokaz jest w dużej mierze skoncentrowany na, jak sądzę, istniejących grach, które mają nowe aktualizacje".

HQ

W piątek czas na jedno z największych wydarzeń gamingowych w roku. To Summer Game Fest, z wieloma gorącymi ogłoszeniami przyszłych tytułów. Lub... Przynajmniej tak to zwykle wygląda.

Najwyraźniej próbując stłumić nadzieje ludzi, producent Geoff Keighley powiedział teraz podczas Q&A na Twitchu, że tego lata będzie spokojniej:

"Myślę, że tego lata będzie trochę spokojniej, jeśli chodzi o nowe, szalone ogłoszenia, szokujące niespodzianki i tego typu rzeczy".

Co więc zobaczymy? Cóż, Keighley wyjaśnia, że wydaje się, że chodzi głównie o wiadomości dotyczące wcześniej zapowiedzianych, a może nawet wydanych tytułów:

"Na pewno pojawią się nowe ogłoszenia, ale myślę, że program w dużej mierze skupia się na istniejących grach, które mają nowe aktualizacje dla fanów, tylko pod względem ustawień poziomów".

Później dodał, że "w dużej mierze skupia się na zapowiedziach", a także "rzeczach, które pojawią się jeszcze w tym roku". Krótko mówiąc, dobrym pomysłem może być trzymanie nadziei w ryzach, a będziesz znacznie szczęśliwszym graczem, gdy Summer Game Fest rozpocznie się w piątek o 22:00 BST / 23:00 CEST.

Geoff Keighley: Summer Game Fest będzie "trochę spokojniejszy tego lata"

Dzięki, VGC.Wczytywanie następnej zawartości