Polski
Gamereactor
wiadomości
Furiosa: A Mad Max Saga

George Miller ma jeszcze całą historię Mad Maxa, którą czeka na opowiedzenie

Będzie kroniką tego, co stało się z Maxem rok przed wydarzeniami z Fury Road.

HQ

W tym miesiącu w końcu wrócimy na australijskie pustkowia, aby zobaczyć, jak Furiosa stała się nieustraszonym imperatorem, którego znaliśmy z Mad Max: Fury Road, a wszystko to w prequelu Furiosa: A Mad Max Saga. Ale ten nadchodzący film nie jest jedynymMad Max projektem, który reżyser George Miller ma w planach, co potwierdził w wywiadzie dla Entertainment Weekly.

Mówiąc o Maxie Rockantanskym, Miller wspomniał, że ma przygotowaną historię, aby opowiedzieć, co stało się z Maxem na rok przed wydarzeniami z Fury Road. Miller zauważa, że niektóre z tych historii są pokrótce poruszone w Furiosie, ale w większości ta świeża historia jest zachowywana do czasu, aż reżyser będzie w stanie nakręcić film.

"A gdy zbliżamy się do końca tego filmu, chronologia... Zasadniczo musieliśmy zobaczyć, że Mad Max się gdzieś w pobliżu, ponieważ wiemy, co się stało. Scenarzyści wiedzą, co stało się z Mad Maxem rok wcześniej, i mamy całą historię o tym, co chciałbym kiedyś zrobić, jeśli będę miał okazję.

Bez wątpienia to, czy kiedykolwiek zobaczymy tę Mad Max historię, zależy od tego, jak dobrze Furiosa poradzi sobie w box office i czy film szybko zwróci koszty produkcji i stanie się jednym z najgorętszych filmów 2024 roku. Biorąc pod uwagę, że tylko trzy filmy wygenerowały w tym roku ponad 200 milionów dolarów w box office, okazja jest dojrzała do wzięcia Furiosy.

Furiosa: A Mad Max Saga

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości