Polski
Gamereactor
wiadomości

George Miller o reżyserii Thora 5: "Pracowałbym z Chrisem [Hemsworthem] nad wszystkim"

Reżyser filmu "Furiosa: Saga Mad Maxa" opowiadał o współpracy z bogiem piorunów.

HQ

Czekaliśmy na wiadomość, kto faktycznie przejmie rolę i wyreżyseruje kolejny film o Thorze teraz, gdy Taika Waititi odszedł od pracy reżysera tych filmów i najwyraźniej spalił wiele mostów po drodze. Biorąc pod uwagę, że Chris Hemsworth (sam Thor) ma wkrótce pojawić się w nadchodzącym filmieFuriosa: A Mad Max Saga reżysera George'a Millera, reżyser został zapytany, czy ponownie pracowałby z Hemsworthem, potencjalnie przy piątym filmie o Thorze.

W rozmowie z ComicBook Miller odpowiedział: "Pracowałbym z Chrisem [Hemsworthem] nad wszystkim. Naprawdę chciałbym. Jest wspaniałym aktorem. Ma pełen zakres wszystkich umiejętności".

Miller poszedł nieco dalej, aby uzupełnić talenty Hemswortha, dodając: "Chodzi mi o to, że musisz być wysportowany, fizyczny. Ale musisz też być wysportowany emocjonalnie i intelektualnie, aby podjąć się tej bardzo, ostatecznie dość złożonej, naprawdę każdej roli".

Skoro Marvel najwyraźniej nie zdecydował, kto zasiądzie na krześle reżysera w następnym filmie o Thorze, czy chciałbyś, aby Miller nadał swój charakterystyczny spin akcji Marvel Cinematic Universe, czy zamiast tego pozwolił komuś innemu zmierzyć się z tym wyzwaniem?

George Miller o reżyserii Thora 5: "Pracowałbym z Chrisem [Hemsworthem] nad wszystkim"


Wczytywanie następnej zawartości