Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Gla1ve opuszcza Astralis

Po siedmiu latach spędzonych w duńskim zespole.

HQ

Astralis ogłosiło, że traci jednego ze swoich najstarszych weteranów, ponieważ Lukas "gla1ve" Rossander oficjalnie opuszcza duńską organizację e-sportową po siedmiu latach bycia jej częścią.

Gla1ve w przyszłości uda się gdzie indziej, chociaż dokładny cel jest obecnie nieznany. Mówiąc o odejściu z Astralis, zespół opublikował oświadczenie, w którym wyraża swoje podziękowania za wiele lat, które Gla1ve poświęcił składowi.

"Lukas, na zawsze pozostaniesz częścią Astralis, rodziny Astralis i historii Astralis jako jedna z najwspanialszych w historii. W imieniu wszystkich w Astralis życzymy wszystkiego najlepszego w przyszłości."

Gla1ve również wydało oświadczenie w związku z opuszczeniem zespołu, dodając: "To, co osiągnęliśmy i czego doświadczyliśmy jako zespół, jest czymś, czego nigdy nie zapomnę. Czuję się jak pożegnanie z rodziną, która zawsze była przy mnie, więc wielkie podziękowania dla fanów, ekipy pracującej niestrudzenie za kulisami i kolegów z drużyny, z którymi przeszedłem przez dobre i złe chwile w Astralis!"

Jak myślisz, jaka przyszłość czeka Gla1ve?

Counter-Strike 2
Photo: Astralis

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości