Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Callisto Protocol

Glen Schofield obiecuje zachować "brak głównej historii" dla The Callisto Protocol DLC

Dyrektor generalny Striking Distance musiał uspokoić graczy w mediach społecznościowych po przeczytaniu informacji o aktualizacji nadchodzącego rozszerzenia gry.

HQ

Już tylko tydzień dzieli nas od długo oczekiwanego debiutu The Callisto Protocol, a tytuł Striking Distance generuje wokół niego wiele szumu, szczególnie po wydaniu zapierającego dech w piersiach zwiastuna premierowego, który możecie zobaczyć poniżej.

HQ

Jednak niektórzy byli zaniepokojeni po przeczytaniu notatek Steam dla Edycji Deluxe gry, szczegółowo opisujących zawartość przyszłej przepustki sezonowej do gry, które są następujące:


  • Kolekcja skórek Outer Way: Noś zbroję Drogi Zewnętrznej, podziemnej rebelii walczącej z UJC, walcząc o przetrwanie w horrorze Callisto.

  • Contagion Bundle: Odkryj najlepsze wrażenia z survival horroru w nowym trybie, Contagion. Dzięki zmniejszonej ilości amunicji i spadkom zdrowia, spersonalizowanemu poziomowi trudności i wiecznej śmierci - nie ma drugiej szansy na ucieczkę z Więzienia Czarnego Żelaza lub horroru się pod powierzchnią Callisto. Pakiet Contagion zawiera również trzynaście nowych animacji śmierci Jakuba oraz kolekcję skórek Strażnicy.

  • Riot Bundle: Wyrusz w nieodkryty wcześniej obszar więzienia Black Iron i walcz z falami brutalnych wrogów. Zbieraj kredyty, aby ulepszać broń, lub wykuwaj nowe i przetrwaj atak tak długo, jak to możliwe w Riot, zupełnie nowym trybie. Pakiet Riot zawiera również dwanaście nowych animacji śmierci wrogów oraz kolekcję skórek inżyniera.

  • Story DLC: Zagłębij się w przerażające sekrety Protokołu Callisto.

Jest to ostatni punkt rozszerzenia historii, który wywołał krytykę na Twitterze i innych mediach społecznościowych, ponieważ wielu uważało, że podstawowa gra może pozostać niedokończona na rzecz dodatkowej płatnej zawartości, coś, czemu reżyser gry i dyrektor generalny studia, Glen Schofield, kategorycznie zaprzeczył w oświadczeniu na Twitterze.

"Nawet nie rozpoczęliśmy jeszcze prac nad tymi treściami. To wszystko nowe rzeczy, nad którymi będziemy pracować w nowym roku. "

Wygląda na to, że animacje makabrycznej śmierci zarówno Jacoba Lee, jak i horrorów, które wędrują po więzieniu, są również czymś, nad czym podpisali się, aby dalej pracować, o co prosili ich fani, więc możemy spodziewać się znacznie więcej The Callisto Protocol w 2023 roku.

The Callisto ProtocolThe Callisto Protocol

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości