Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Główna historia Hogwarts Legacy to ponad 40 godzin, ujawnia główny projektant

Może to nawet potrwać nawet 100 godzin, jeśli wykonasz wszystkie czynności poboczne.

HQ

Kilka tygodni temu plotka sugerowała, że ukończenie Hogwart Legacy zajmie około 35 godzin, a około dwa razy więcej, jeśli wykonasz wszystkie lub większość zadań pobocznych.

Teraz, po rozmowie z samymi twórcami na niedawnym wydarzeniu przedpremierowym, możemy ujawnić, że plotki były w większości prawdziwe, z wyjątkiem tego, że czas gry może być jeszcze dłuższy.

Zapytany o długość gry, główny projektant Kelly Murphy powiedział:

"Trudno jest nam podać liczbę, tylko na podstawie stylu gry. Ale w przypadku pierwszej rozgrywki, jeśli po prostu przejdziesz przez główną linię, patrzysz na 40 godzin plus doświadczenie. Jeśli zdecydujesz, że chcesz robić wszystko, masz ponad 100 godzin, prawdopodobnie 120 godzin.

Chociaż jest to oczywiście szacunek, nadal wydaje się, że Hogwarts Legacy będzie absolutnie ogromną grą, ponieważ Kelly Murphy ujawnia, że nawet nie odkrył jeszcze wszystkiego, pomimo pracy nad grą od samego początku:

"Anegdotycznie pracowałem nad grą przez sześć lat, grałem w nią wiele razy i nie widziałem każdej części Hogwartu. Są części Hogwartu, szkoły, których nawet nie widziałem.

Jeśli jesteś zainteresowany Hogwarts Legacy, koniecznie przeczytaj naszą najnowszą zapowiedź.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości