Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
God of War: Ragnarök

God of War: Ragnarök to "najszybciej sprzedająca się gra premierowa w historii PlayStation"

Przesunięto już 5,1 miliona egzemplarzy.

HQ

Wygląda na to, że tworzenie niesamowitych gier to świetny model biznesowy. Podejrzewaliśmy już, że God of War: Ragnarök odniesie ogromny sukces, biorąc pod uwagę, jak dobry jest, ale nadal jesteśmy mile zaskoczeni tym, jak dobrze się sprawdził.

Jak ujawniło Sony na Twitterze, God of War: Ragnarök jest obecnie "najszybciej sprzedającą się pierwszą grą premierową w historii PlayStation" z 5,1 milionami sprzedanych kopii. Jak widać z naszej recenzji, uważamy, że jest to bardzo zasłużone i podejrzewamy, że w nadchodzących tygodniach i miesiącach będzie jeszcze kilka kamieni milowych do świętowania.

God of War: Ragnarök

Powiązane teksty

0
God of War: RagnarökScore

God of War: Ragnarök

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Kontynuacja miękkiego rebootu Santa Monica Studios z 2018 roku jest już prawie dostępna, ale czy dorównuje swojemu doskonałemu poprzednikowi? Mówiąc najprościej... tak.Wczytywanie następnej zawartości