Polski
Gamereactor
wiadomości
Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon

Gracze Bayonetta 3 mogą już teraz zagrać w demo Bayonetta Origins

Oto jak zdobyć grywalny zwiastun.

HQ

Ci, którzy posiadają Bayonettę 3 i zaktualizowali swoją grę do wersji 1.2.0, mogą pobrać darmowe demo Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon.

Tak długo, jak masz dostęp do sklepu w grze Bramy piekieł w Bayonetta 3, wszystko, co musisz zrobić, to kupić Starą Książkę z Obrazkami, a następnie będziesz mógł odblokować ten grywalny zwiastun.

W wersji demonstracyjnej nie ma zbyt wiele treści do rozpakowania, ale jeśli nie możecie się doczekać nadchodzącego prequela, prawdopodobnie będziecie chcieli sprawdzić ten krótki zwiastun tego, co nadejdzie. Demo jest dostępne od czasu The Game Awards, ale Nintendo niedawno opublikowało post przypominający ludziom, aby zagrali w nie dopiero niedawno.

Nawet dla tych, którzy nie posiadają Bayonetty 3, warto zwrócić uwagę na Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon, gdy zostanie wydana, ponieważ deweloperzy obiecali, że będzie to niepodobne do niczego, czego fani doświadczyli wcześniej, i może być sposobem na wejście w serię dla tych, którzy jeszcze nie mieli szansy.

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości