Polski
Gamereactor
wiadomości
Fall Guys

Gracze Fall Guys mogą ubiegać się o darmowy kostium z mleka kokosowego

Właściciele Game Pass Ultimate otrzymują modny atut.

HQ

Głównym powodem, dla którego ludzie otrzymują Game Pass, jest zwykle szeroki wybór świetnych i nowych gier w bardzo przystępnej cenie, a także Xbox Cloud Gaming, który umożliwia granie w większość rzeczy, które mają przyzwoitą przeglądarkę internetową (jak granie w Microsoft Flight Simulator na starym laptopie, smartfonie lub podobnym).

Ale jest też inny atut zwany właśnie tym; Urokami przed. Jest to zawarte w subskrypcji Game Pass Ultimate i są to w zasadzie różne rzeczy, które możesz ubiegać się o swoje gry, a teraz jest całkiem fajna rzecz, którą powinieneś dostać. Jeśli grasz w wielki hit Mediatonic Fall Guys: Ultimate Knockout, który został niedawno udostępniony jako free-to-play i dodany do konsoli Xbox na Switchu, prawdopodobnie będziesz zadowolony, że tutaj jest darmowy kostium dla ciebie czekający na odebranie.

Nazywa się Coconut Milk Costume i możesz to sprawdzić poniżej. Po prostu przejdź do menu Korzyści w interfejsie głównym konsoli Xbox, aby uzyskać je przed końcem miesiąca. Aby dowiedzieć się więcej o korzyściach w tym miesiącu, przejdź do Xbox Wire.

Jak często ubiegasz się o game passowe korzyści Ultimate?

Fall Guys

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości