Polski
Gamereactor
wiadomości
The Grinch: Christmas Adventures

Grinch jest gwiazdą nowej, zrzędliwej świątecznej przygody

Wygląda na diabelnie świąteczne doświadczenie rodzinne.

HQ

Outright Games publikuje pierwszą grę wideo na Dr. Seuss' How The Grinch Stole Christmas! od 16 lat, we współpracy z Dr. Seuss Enterprises, zatytułowaną The Grinch: Christmas Adventures.

Wcielając się w rolę zrzędliwej, zielonej tytułowej postaci, gracze będą poruszać się po Whoville wraz ze swoim ukochanym psim towarzyszem Max, próbując ukraść prezenty od the who's.

Stephanie Malham, ​COO z Outright Games Ltd, powiedział: "The Grinch jest jedną z najbardziej trwałych i świątecznych marek w rozrywce z 60+ letnią historią. Doceniamy to, że Dr. Seuss Enterprises rozumie, w jaki sposób gry wideo celebrują ukochaną historię, jednocześnie modernizując klasyczne dzieło dla nowych odbiorców.

"Jesteśmy wdzięczni, że możemy przedstawić tę ponadczasową opowieść rodzinom i zaufać nam w tworzeniu nowej gry wideo dla tego pokolenia."

Dzięki znanym sceneriom i postaciom inspirowanym oryginalnymi ilustracjami Dr. Seuss', jest to przewijana z boku platformówka dla całej rodziny, z lokalnym kooperacją dla maksymalnie dwóch graczy i funkcjami dostępności, dzięki czemu tytuł jest dostępny dla osób w wieku pięciu lat i starszych.

Hernán Castillo, CTO z Casual Brothers Ltd, powiedział: "Dzięki The Grinch: Christmas Adventures byliśmy zmotywowani do stworzenia przystępnej platformówki, która jest zabawna i może być grana przez fanów w każdym wieku.

"Ściśle współpracowaliśmy z Dr. Seuss Enterprises, aby ustalić, jak pozostać wiernym oryginalnej historii i zbudować ostateczne interaktywne doświadczenie w formie gry, jednocześnie tworząc własną wersję Grinch, Max i Who-ville. z 2023 roku"

Premiera The Grinch: Christmas Adventures 13 października dla Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch i PC.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości