Polski
Gamereactor
wiadomości
Octopath Traveler II

Gry Octopath Traveler niespodziewanie pojawiają się na Xbox i Game Pass

Square Enix wywiązuje się ze swojej obietnicy wprowadzenia swoich tytułów na wszystkie platformy, zaczynając od serii JRPG 2D-HD.

HQ

Dzisiaj obudziliśmy się w Europie z radosną wiadomością, że Square Enix wydało Octopath Traveler i Octopath Traveler II na konsole Xbox i Game Pass, a pierwsza część dostępna jest również na PlayStation. To sprawia, że cała seria jest grywalna na wszystkich platformach, co dodatkowo podkreśla plany wydawcy, aby udostępnić swoje tytuły jak największej liczbie graczy.

Seria Octopath Traveler sprzedała się łącznie w ponad czterech milionach egzemplarzy między dwiema odsłonami od 2018 roku, a jej pierwsza odsłona była tą, która zapoczątkowała trend gier 2D-HD, który przyjęli w serii Eiyuden Chronicle, Triangle Strategy i nadchodzącym Dragon Quest 3 HD-2D Remake. Oba tytuły to doświadczenia dla jednego gracza, w których śledzimy losy dwóch grup po osiem postaci, z których każda ma własne motywacje i historie, które muszą współpracować, aby uratować swój świat. Są to samodzielne odsłony, więc nie musisz grać w pierwszą, aby cieszyć się drugą.

Team Asano świętował premierę, wydając również łatkę dla Octopath Traveler II na wszystkich platformach, która zawiera nowy tryb o nazwie "Extra Battle", który pozwala zaangażować się w turową walkę z nowymi wrogami wysokiego poziomu, w tym z bohaterami pierwszego Octopath Traveler.

Czy wypróbowałbyś jedną z tych chóralnych gier JRPG na ich nowych platformach?

Octopath Traveler II

Powiązane teksty

Octopath Traveler IIScore

Octopath Traveler II

RECENZJA. Przez Conny Andersson

Ponownie zakochaliśmy się w pikselach i zostaliśmy wprowadzeni w życie ośmiu nowych postaci w tym samodzielnym sequelu.Wczytywanie następnej zawartości