Polski
Gamereactor
wiadomości
HBO's The Last of Us

Gwiazda The Last of Us, Bella Ramsey, zajmuje stanowisko przeciwko homofobicznym fanom

"Będą musieli się do tego przyzwyczaić."

HQ

Gwiazda The Last of Us, Bella Ramsey, otworzyła się na temat ich niebinarnego statusu, tego, jak podobała im się fabuła trzeciego odcinka i jak serial będzie nadal zawierał historie skupione wokół postaci gejowskich.

"Wiem, że ludzie będą myśleć tak, jak chcą myśleć" - powiedział Ramsey w niedawnym wywiadzie dla GQ. "Ale będą musieli się do tego przyzwyczaić. Jeśli nie chcesz oglądać serialu, ponieważ ma gejowskie wątki, ponieważ ma postać trans, to na ciebie i tracisz. To nie sprawi, że będę się bał. Myślę, że to pochodzi z miejsca oporu".

Wydaje się dziwne, że rzekomi fani oryginalnego materiału byliby sfrustrowani włączeniem gejowskiego romansu, biorąc pod uwagę własną seksualność Ellie. Ponadto Ramsey mógł dać nam lekki wgląd w sezon drugi, ponieważ odnosząc się do postaci trans, najprawdopodobniej mówią o Lev, który pojawia się w The Last of Us: Part II.

Oznacza to, że drugi sezon prawdopodobnie podąży ścieżką rozgrywek. Ramsey mówi również w tym samym wywiadzie, że nie będzie potrzeby, aby serial " wypełnił luki" między pierwszym a drugim meczem. To ponownie pokazuje poświęcenie The Last of Us HBO materiałowi źródłowemu.

HBO's The Last of Us

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości