Polski
Gamereactor
wiadomości
Hades II

Hades II wypuszcza niespodziankę pełną zmian w walce, poziomach i narracji

Nie mamy jeszcze dodatkowej zawartości do przekopania, ale nad Hades II pracujemy nad tym znaczącym materiałem.

HQ

Hades II właśnie otrzymał drugą łatkę wczesnego dostępu i w przeciwieństwie do pierwszej, wydaje się, że ta łatka w dużej mierze opiera się na naprawianiu tego, co Supergiant chce poprawić, a nie na konkretnym reagowaniu na to, co gracze uznali za najbardziej rażące problemy.

Jest tu wiele zmian do przekopania, od ogólnej rozgrywki, przez zmiany fabularne, po zmiany w broni i ulepszeniach gry. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj, ale wybierzemy kilka, które uznamy za interesujące.

Wygląda na to, że każda broń została wzmocniona, czy to przez krótszy czas ataku, czas podtrzymywania, czy - jak w przypadku Płomieni Umbralnych - broń ma wiele pomocy, aby uczynić ją mniej okropną.

Niektóre młoty dedala zostały usunięte z gry i zastąpione podobnymi funkcjami. Chociaż zrobiono to ze względu na równowagę, niektórzy gracze drapią się po głowach, dlaczego te potężne błogosławieństwa zostały przerobione, podczas gdy niektórzy nadal zmagali się z trudnością gry.

Wszystkie grafiki związane z pamiątkami zostały teraz dodane, dzięki czemu możesz rzucić okiem na swoją wspaniałą kolekcję małych drobiazgów, nie widząc tylko pierścionków zastępczych.

Hades II

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości