Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

Halle Berry chciała dostać się do John Wick: Chapter 3 - Parabellum

Aktorka powiedziała, że zagra w filmie i wszystko, co reżyser Chad Stahelski mógł zrobić, to zgodzić się.

Halle Berry odgrywa podłą rolę w John Wick: Chapter 3 - Parabellum. Postać Sofii Al-Azwar i jej niesamowitych psów okazała się punktem kulminacyjnym w trzecim filmie, ale historia o tym, jak Berry zagrała tę rolę, może być po prostu bardziej badass niż jej postać na ekranie.

Jak ujawniono w wywiadzie z reżyserem Chadem Stahelskim dla The Hollywood Reporter, dowiadujemy się o tym, jak Berry dosłownie chciała dostać się do franczyzy, pozostawiając Stahelskiemu po prostu zaakceptowanie faktu, że zadebiutuje w Wick-verse.

"Dostałem telefon z WME, kiedy jeszcze pisaliśmy John Wick 3, pytając: "Co sądzisz o Halle Berry?" Cóż, jest niesamowita. Nazywa się Halle Berry. A potem powiedzieli: "Ona przychodzi cię zobaczyć. Dzisiaj". Przysięgam wam, tego popołudnia pukają do drzwi, a to Halle Berry. Nie przegapiła ani jednego taktu i powiedziała: "Przychodzę cię zobaczyć, ponieważ będę w twoim następnym filmie". Ja na to: "Jesteś?" Z kamienną twarzą mówi: "Tak, i zamierzam trenować swój tyłek".

Podczas gdy Sofia Berry nie pojawi się w John Wick: Chapter 4, postać podobno dostanie własny spin-off w przyszłości.

John Wick: Chapter 3 - Parabellum
Photo: IMDb

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości