Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

LIVE
HQ
logo hd live | Deliver Us Mars
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Halo Infinite

   Halo Infinite w końcu otrzymuje XP oparte na wydajności

   Pojawi się w grze w przyszłym tygodniu i nagrodzi graczy za ich rzeczywisty wkład w mecz.

   HQ

   Halo Infinite napotkało sporo problemów. Niezależnie od tego, czy chodzi o brak zawartości po premierze, błędy, czy nawet po prostu sposób, w jaki doświadczenie zostało nagrodzone, 343 Industries pracuje nad rozwiązaniem wielu z tych problemów od czasu debiutu tytułu rok temu.

   W ramach tych starań w końcu otrzymujemy nowy system nagród PD, który faktycznie przyznaje graczom ich wkład w grę, a nie tylko za wypełnianie wyzwań w przepustkach bitewnych.

   Jak wspomniano w poście na blogu Halo Waypoint, powiedziano nam, że kiedy ten nowy system zostanie wdrożony w przyszłym tygodniu (8 listopada), gracze zostaną nagrodzeni PD głównie z wkładów meczowych, a nie wyzwań.

   Jeśli chodzi o to, jak będzie to oceniane, PD będą przyznawane w zależności od ukończenia meczów, znalezienia się w zwycięskiej drużynie i miejsca na końcu meczu, a wyzwania będą teraz wykorzystywane wyłącznie do zapewnienia alternatywy zwiększającej doświadczenie.

   Wyzwania są również znacznie modyfikowane, ponieważ są teraz dostępne do ukończenia na dowolnej playliście, mając bardziej ogólne podejście, a gracze muszą ukończyć tylko 10, aby ukończyć tygodniowy cel Ultimate Challenge, który jest niższy w stosunku do poprzednich 20.

   Ta aktualizacja PD pojawi się również wraz z aktualizacją zimową, która również dodaje kuźnię, dzięki której gracze mogą zacząć się kreatywnie.

   Halo Infinite

   Powiązane teksty   Wczytywanie następnej zawartości