Polski
Gamereactor
wiadomości
Halo: The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection może zwiększyć limit graczy do 60

HQ

Od jednej z najgorszych premier wszech czasów po jedną z najlepszych kolekcji, można śmiało powiedzieć, że Halo: The Master Chief Collection przeszła długą podróż. Ale nawet po latach aktualizacji i ulepszeń (ostatnio otrzymała pełną obsługę Xbox Series S/X z 4K i 60/120 fps) 343 Industries wciąż pracuje nad grą.

Podczas niedawnego oficjalnego streamu Xboxa na Twitchu producent gry Sean Swindersky ujawnił, że deweloper rozważa obecnie sposób na wprowadzenie bitew z maksymalnie 60 graczami, przy czym 16 to obecnie maksimum:

„Jeśli możemy dodać więcej osób... oczywiście [patrząc] na wydajność i niektóre inne konsole... jeśli możemy dodać tego rodzaju rzeczy, aby uzyskać więcej niż 16 graczy w tych klasycznych grach i dojść do 40-60, to byłoby super".

Ponieważ większość deweloperów zwykle nie dzieli się spektakularnymi pomysłami, które im się nie udają, zakładamy, że 343 Industries zaszło dość daleko w tych planach. Trzymajmy kciuki za największe bitwy Halo w historii w najlepszych i najbardziej klasycznych odsłonach serii.

Halo: The Master Chief Collection

Powiązane teksty

0
Serial Halo traci showrunnera

Serial Halo traci showrunnera

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

Po kilku próbach porządnej filmizacji Halo Paramount w końcu udało się stworzyć wysokobudżetowy serial telewizyjny, który wystartuje początkiem przyszłego roku w...Wczytywanie następnej zawartości