Polski
Gamereactor
wiadomości
Helldivers II

Helldivers II jest już siódmą najbardziej dochodową wydaną grą wszech czasów firmy Sony

Zarówno wersje na PC, jak i PS5 są ogromnymi hitami.

HQ

Nie mieliśmy zbyt wielu powodów, by wątpić, że Helldivers II okazał się ogromnym sukcesem nie tylko dla dewelopera Arrowhead, ale także dla Sony jako wydawcy. Odkąd gra pojawiła się w lutym, codziennie logują się do niej setki tysięcy graczy, którzy chcą bronić demokracji, dlatego najnowsza ciekawostka analityka Mata Piscatelli również nie powinna nas zaskoczyć.

Zaufany analityk branżowy stwierdził, że Helldivers II jest już 7. najbardziej dochodową grą wydaną przez Sony w historii. Biorąc pod uwagę zarówno wersje gry na PC, jak i PS5, wyjaśnia, że obie wersje radzą sobie absurdalnie dobrze i że każda z nich sama w sobie odnosi wystarczający sukces, aby od początku roku stać się najlepiej sprzedającą się grą w USA.

Jeśli plotki o tym, że Arrowhead i PlayStation chcą opracować wersje gry na Xboksa, są prawdziwe, możemy patrzeć na to, że Helldivers II szybko wspina się na listę wszech czasów, co nie znaczy, że obecnie potrzebuje pomocy dodatkowych platform, ponieważ gra nadal rozwija się na PlayStation i PC.

Helldivers II

Powiązane teksty

Helldivers II Score

Helldivers II

RECENZJA. Przez Conny Andersson

Mimo że nigdy nie wstąpił do armii, los świata jest teraz w rękach Conny'ego, który od kilku dni zabija owady z zawrotną prędkością...Wczytywanie następnej zawartości