Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Deus Ex GO

Hitman Sniper, Deus Ex GO i inne tytuły Studio Onoma zostaną zamknięte na początku stycznia

Po ogłoszeniu zamknięcia dewelopera, zegar tyka teraz dla odpowiednich tytułów.

HQ

Kiedy ujawniono, że Studio Onoma (dawniej Square Enix Montreal przed rebrandingiem po przejęciu przez Embracer) ma zostać zamknięte, pojawiło się pytanie, co stanie się z jego grami. Teraz, w ramach oświadczenia na Twitterze, mamy tę odpowiedź.

Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows i Space Invaders: Hidden Heroes zostaną zamknięte 4 stycznia.

Gry zostaną usunięte z App Store / Google Play Store 1 grudnia, a obecni gracze nie będą mogli uzyskać dostępu do gier po 4 stycznia.

"Ze skutkiem natychmiastowym zakupy w grze są wstrzymane. Zachęcamy do wykorzystania wcześniejszych zakupów w grze przed 4 stycznia, ponieważ nie zostaną one zwrócone.

"W imieniu zespołu deweloperskiego chcielibyśmy podziękować za granie w nasze gry."

To, dlaczego Onoma ma zostać zamknięta, a jej gry oblodzone, mimo że zostały niedawno przejęte i przemianowane, nie zostało jeszcze ujawnione przez Embracer.

Deus Ex GO

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości