Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy aktor wydaje oświadczenie po reakcji

"Nie ma LGBT bez T"

HQ

Aktor Sebastian Croft, który ma pojawić się w nadchodzącej grze wideo Hogwarts Legacy, wydał oświadczenie na Twitterze, omawiając swoją rolę w grze i anty-trans punkty widzenia autorki serii o Harrym Potterze, J.K. Rowling.

"Zostałem obsadzony w tym projekcie ponad 3 lata temu, kiedy Harry Potter był dla mnie magicznym światem, w którym dorastałem." – powiedział Croft. "To było na długo przed tym, jak zdałem sobie sprawę z poglądów JK Rowling. Wierzę całym sercem, że transpłciowe kobiety są kobietami, a trans mężczyźni są mężczyznami".

Podczas gdy Hogwarts Legacy okazuje się być niezwykle popularnym tytułem, nawet na kilka tygodni przed jego wydaniem, wciąż przyciąga wiele ognia od tych, którzy krytykują uniwersum Harry'ego Pottera i osobę, która go stworzyła.

Doprowadziło to do tego, że niektórzy stwierdzili, że zbojkotują grę, podczas gdy inni postrzegają tytuł jako inny niż prace J.K Rowling. W tweecie pod swoim pierwszym postem Croft przeprosił za każdego, kto ucierpiał z powodu jego zaangażowania w grę i powiedział, że ma nadzieję wiele się nauczyć w ciągu najbliższych trzech lat.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości