Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy dostaje zwiastun filmowy

Rozpoczyna się odliczanie do naszej czarodziejskiej przygody.

HQ

10 lutego nadszedł wreszcie czas, aby powrócić do wspaniałego świata czarodziejów J.K. Rowling w najbardziej ekscytującym produkcie we wszechświecie od premiery pierwszego filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Mówimy oczywiście o Hogwarts Legacy, które pozwala ci zostać uczniem w jednym z czterech domów Hogwartu na ogromną przygodę.

Teraz mamy filmowy zwiastun (ostatnio stają się coraz bardziej powszechne, nie sądzisz?) rzeczy, które nadejdą, w których podążamy za sową przez kultowe lokalizacje światowej sławy szkoły. Spotkamy także znajome twarze, takie jak profesor Weasley i Prawie Bezgłowy Nick, a także zobaczymy niektóre z wyzwań, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć.

Od dzisiaj będzie również coś, co nazywa się Wizarding Wednesdays, w którym można wygrać nagrody, takie jak wizyta w The Wizarding World of Harry Potter w Los Angeles lub Orlando. Udaj się w ten sposób, aby wziąć udział i nie zapomnij obejrzeć zwiastuna poniżej.

HQ
Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości