Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy mógł mieć system moralności

Rzucanie zakazanych zaklęć mogło mieć realne konsekwencje.

HQ

Kiedy po raz pierwszy dowiedzieliśmy się, że możesz po prostu zabijać ludzi w Hogwarts Legacy jako 15-latek, wydawało się trochę dziwne, że największą reakcją, jaką otrzymasz, było to, że ktoś westchnął na widok, że mordujesz kogoś innego.

Najwyraźniej nie zawsze tak było, ponieważ YouTuber GrandTheftDiamonds odkrył, że kiedyś planowano system moralności i reputacji Hogwarts Legacy. Podobnie jak w filmach i książkach, ten system moralności sprawiłby, że tracisz punkty domu za każdym razem, gdy zrobisz coś nagannego, na przykład używając Niewybaczalnych Klątw.

Różne klątwy skutkowałyby różnymi karami, a także straciłbyś punkty, gdybyś znęcał się nad innymi uczniami. Jeśli chciałeś być dobrym dwubutem, możesz uczęszczać na zajęcia, do klubów i innych normalnych szkolnych rzeczy.

Czy uważasz, że Avalanche powinno było zachować tę mechanikę w Hogwarts Legacy?

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości