Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy Na szczycie list sprzedaży Steam

Imponujący wyczyn, biorąc pod uwagę, że gra jeszcze się nie wyrównała.

HQ

Hogwarts Legacy, nadchodząca gra przygodowa z otwartym światem inspirowana uniwersum Harry'ego Pottera, prowadzi w sprzedaży na Steamie, mimo że jeszcze nie została wydana. Dzięki zamówieniom przedpremierowym jest to obecnie najlepiej sprzedająca się gra w sklepie Valve.

Hogwarts Legacy pokonuje kilka ciężkich hitterów, w tym FIFA 23 i Call of Duty: Modern Warfare 2. W chwili pisania tego tekstu gra jest jeszcze za miesiąc, ale wydaje się, że to nie powstrzymało pociągu hype przed uruchomieniem pełnego biegu.

Poza tym w styczniu 2023 r. po prostu nie ma o czym krzyczeć. Forspoken to prawdopodobnie największe nazwisko, które pojawi się w tym miesiącu, ale poza tym trudno winić kogoś za to, że patrzy na luty, aby zobaczyć dużą premierę w Hogwarts Legacy.

Nawet przy tej popularności w sklepie Valve, Hogwarts Legacy wciąż znajduje kontrowersje na Steamie, ponieważ niektórzy umieścili różne tagi na stronie gry, określając ją jako transfobiczną i ze złoczyńcą bohaterem.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości