Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy nie będzie miał systemu moralności

Możesz używać zabójczych klątw bez żadnego ciężaru na sumieniu.

HQ

Hogwarts Legacy nie będzie miał systemu moralności, co oznacza, że gracze mogą używać Niewybaczalnych Klątw, które można znaleźć w historii Harry'ego Pottera bez żadnych konsekwencji materialnych.

Nie oznacza to jednak, że ludzie będą po prostu gapić się na ciebie tępo, podczas gdy ty zaczepiasz przypadkowych studentów na korytarzach. Pojawią się reakcje postaci na użycie Niewybaczalnych Klątw, a ty musisz podjąć decyzję, czy w ogóle się ich nauczyć, czy nie poza szkołą.

Jednak nie będzie żadnych materialnych konsekwencji dla twojej gry, jeśli zdecydujesz się obrać tę złą ścieżkę, tylko świadomość, że jesteś trochę pokręcony, naprawdę.

"Postacie będą reagować wizualnie i dźwiękowo, gdy gracz rzuci Niewybaczalnego, ale nie mamy systemu moralności, który karze ich za to - byłoby to zbyt osądzające ze strony twórcy gry" - powiedział główny projektant Kelly Murphy. "Ale jeśli gracz będzie kontynuował te działania, świat odzyska wiedzę o nich."

Dzięki, GamesRadar.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości