Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy nie obsługuje zapisów międzyplatformowych

Będziesz miał jednak miejsca dla wielu postaci.

HQ

Hogwarts Legacy nie zezwala na granie w zapisane gry na różnych platformach. Post na Twitterze WB Games Support potwierdził to, ale wspomniał, że możesz połączyć dwie platformy w celu uzyskania nagród, takich jak trofea i osiągnięcia.

Będzie jednak wiele opcji zapisywania gry w Hogwarts Legacy, takich jak cztery oddzielne miejsca na postacie. Dla każdej z tych postaci otrzymujesz 5 automatycznych slotów do zapisywania i 10 automatów do gry dla graczy.

Cztery wydają się dobrą liczbą dla postaci, dzięki czemu możesz mieć młodego czarodzieja w każdym z domów szkoły. Jedynym problemem jest to, że nie możesz przenieść tych postaci na różne platformy.

Oznacza to, że gdy gra zostanie wydana na Switchu i starszych konsolach, będziesz musiał zacząć od nowa, jeśli masz wiele kopii. Nie jest to najpoważniejsza skarga, ale jeśli chcesz odebrać wiele kopii, będzie to coś do przemyślenia.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości