Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy otrzymuje ogromną aktualizację

Naprawiono mnóstwo błędów i poprawiono wydajność.

HQ

Hogwarts Legacy nadal cieszy się niesamowitą popularnością, co naszym zdaniem jest w pełni zasłużone. Jest to nie tylko świetna gra, która w fenomenalny sposób wykorzystuje motyw Harry'ego Pottera, ale także coś tak niezwykłego, jak duża gra w otwartym świecie, która została wydana prawie bez błędów.

Ale nadal były pewne drobne problemy podczas premiery. Na szczęście programiści nadal udoskonalają doświadczenie, a teraz wydano znaczną aktualizację. Możesz przeczytać wszystkie informacje o aktualizacji pod tym linkiem dla wszystkich trzech formatów, a chodzi głównie o poprawki błędów do problemów zgłaszanych przez użytkowników, ale także o pewne środki, które poprawiają wydajność Hogwarts Legacy.

Ile czasu spędziłeś na tej przygodzie do tej pory? Jeśli jeszcze nie zacząłeś, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby uzyskać płynny początek.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości