Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy podobno ma ponad 100 zadań pobocznych

I wielu z nich będzie manipulować główną historią.

HQ

Wiemy, że Hogwarts Legacy będzie rozbudowaną grą, ale podobno będzie zawierać ponad 100 zadań pobocznych, a także główną kampanię. Ponadto każdy z tych dodatkowych celów będzie miał postacie związane z główną historią.

W rozmowie z GamesRadar, dyrektor ds. narracji Moira Squier powiedziała : "Główna fabuła jest skomplikowana i wciągająca i obejmuje wiele różnych postaci i punktów widzenia, ale dając graczowi momenty wyboru w trakcie gry, pozwalamy im opowiedzieć własną wersję tej epickiej historii. "

Wygląda na to, że możesz podejść do tych zadań pobocznych z dowolnego punktu gry, co oznacza, że twoja relacja z określoną postacią może zostać nawiązana tak wcześnie lub tak późno, jak chcesz. Te zadania poboczne zmienią również sposób, w jaki jesteś postrzegany przez postacie w głównej historii.

Wydaje się, że jest to kolejny zgrabny szczegół w stosie możliwości dostępnych dla gracza w Hogwarts Legacy. Niedawno usiedliśmy z grą i dostaliśmy praktyczną zapowiedź Hogwarts Legacy, jeśli chcesz zobaczyć więcej.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości